Přejděte na YouTube:
Stahuj mp3 zdarma zde

YouTube mp3: Konvertuj videoklip do mp3 za pár sekund zde zdarma.

Náhled webu YouTube: YouTube mp3

Jak převést video z YouTube na mp3

  1. Zkopírujte odkaz na YouTube video
  2. Vložte odkaz do políčka na webu
  3. Klepněte na "Convert" a stáhněte si svou hudbu

Nevíš jak na to? Mrkni na video návod!

Jak stáhnout video z YouTube

  1. Zkopírujte odkaz na YouTube video
  2. Vložte odkaz do políčka na webu
  3. V záložce pod videem klikněte na mp4
  4. Klepněte na "Convert" a je to! Stahujete video do pc.

MP3 je formát ztrátové komprese zvukových souborů. Při zachování poměrně vysoké kvality umožňuje zmenšit velikost hudebních souborů v CD kvalitě přibližně na desetinu, u mluveného slova však dává výrazně horší výsledky.Formát MP3 se stal oblíbeným při uchovávání a přehrávání hudby na počítačích, vyrábějí se stolní a přenosné přehrávače tohoto formátu. MP3 se snaží odstranit redundanci zvukového signálu na základě psychoakustického modelu. Tedy ze vstupního signálu se odeberou informace, jež člověk neslyší, nebo si je neuvědomuje. Využívá se principů časového a frekvenčního maskování.

MP4 je multimediální kontejner definovaný standardem ISO/IEC 14496-14:2003. Je také známý pod názvem MPEG-4 Part 14, jde tedy o součást standardu MPEG-4. Jako jeho základ posloužil kontejner MPEG-4 Part 12, který byl vytvořen na základě QuickTime od společnosti Apple. Představuje moderní a otevřenou alternativu k zastaralému kontejneru AVI. Oproti AVI může MP4 obsahovat menu, více titulků i zvukových stop a dokonce i 3D objekty. Umožňuje také bezproblémové streamování videa.

Historie YouTube

První video bylo na YouTube publikováno 23. dubna 2005, jednalo se o „Me at the zoo“ (Já v zoo), kde autor komentoval expozici slonů v zoologické zahradě v americkém San Diegu. Nahrávka měla 18 sekund a natočil ji a na server nahrál Jawed Karim, jeden ze zakladatelů serveru. Původně byl server zaměřen na sdílení domácích videí, postupně ale přibyly hudební videoklipy, videohry nebo filmy. Některé z obsažených videí se staly fenomény v rámci světového nebo národních internetů s velkým počtem zhlédnutí.

Od doby založení se zlepšovaly a dále zlepšují možnosti záznamových zařízení a přenosové kapacity a rychlosti sítí a s nimi roste také podporovaná kvalita videí na serveru. Průběžně se měnil a přizpůsoboval i layout a celková nabídka se stále vyvíjí a doplňuje o podporu nových technologií s vyššími technickými nároky. Toto postupné zlepšování popsal rapper Dan Bull ve svém singlu The Evolution of Online Video.

Dne 30. srpna 2017 Youtube po 12 letech změnil logo. Části názvu, ze slova „Tube“ zmizelo červené ohraničení, které se přesunulo před samotný nápis a bylo doplněno o ikonu přehrávání, i když právě tuto ikonu YouTube už používal. Změnil se ale i styl písma a také barevné schéma.[6] Designovou změnou prošel také celý web a mobilní aplikace. Přibyla také funkce „tmavé téma“ (v angličtině darkmode), které přepíná světlé části stránky na tmavé a je tedy lepší na používání v noci.

YouTube má v roce 2015 dvě miliardy přístupů denně a každou minutou uživatelé nahrají 300 hodin nových videí. YouTube je tak po internetovém vyhledávači Google druhou nejnavštěvovanější webovou službou světa. Nejsledovanějším videem všech dob je videoklip Despacito od Daddy Yankeeho a Luise Fonsiho s více než 6,6 miliardy zhlédnutími (k lednu 2020).

Populární hudba je kategorie, která zahrnuje veškeré hudební styly, kromě umělecké, "tradiční" folkové a klasické hudby. Název někdy používá jako označení pop music, což je ale hudební žánr. Populární hudba se po dekádách měnila. Například big bandová hudba má i dnes nějaké fanoušky, ale ti už patří mezi starší generaci, přičemž ve čtyřicátých letech minulého století v Americe a ve Velké Británii byl žánr oblíben i u mladých lidí. U některých žánrů jako třeba ragtimu dávno vymizela cílová generace, neboť již umřeli.

Elektronická taneční hudba (EDM či Electronic dance music) je kategorie elektronické hudby, do které spadá například experimentální popová hudba od kapely Kraftwerk, perkusivní žánry typu disco, electro a jiné. Žánry elektronické taneční hudby byly zpopularizované v osmdesátých letech minulého století v různých nočních klubech. Mezi hudební nástroje elektronické taneční hudby patří bicí automaty, syntezátory, sekvencery. Mylně se tato kategorie někdy označovala jen jako techno. Do této kategorie patří hudba jako techno, electro, house, trance, drum and bass či breakbeat. Žánry jako IDM, trip hop či Glitch, jsou více experimentálně laděné a tudíž jsou i méně tanečně orientované.

Electro je ostře vyhraněný styl hudby, jemuž dala vzniknout německá skupina Kraftwerk, která stála u zrodu moderní elektronické hudby vůbec. Opravdový rozmach ale nastal v 80. letech, kdy electro vystřídalo disco v pop music, dalo vzniknout styl Detroit techno (nebo Classic Techno), ze kterého potom vznikla dnes známá a bohatá větev techno a určila nový směr, jakým se celá 80. léta ubíra lHip Hop. To vše hlavně díky nové generaci syntetizérů a bicích automatů, které byly oproti dřívějším elektronickým nástrojům mnohem vhodnější pro produkci živé hudby (Plug-n-Play (zapoj a hraj)). Mezi nejznámější nástroje patří zajisté bicí modul Roland TR 808 a syntetizér Jupiter 8. Electro se prolíná v obou hlavních větvích dnešní elektronické hudby, tj. Breakbeat a Techno. Electro je tak variabilní a experimentální, že je možné ho skloubit s jakýmkoli jiným hudebním stylem. V dnešní době jsou známé tzv. původní a základní proudy, jako jsou například Classic Electro (tzv. 808 beat), Electro-Hop (Hip Hop 80. léta), Electro-bass (Melodičtější Miami Bass), Detroit Techno (Electro-Techno), Freestyle (základ klasického electra s latinským nádechem a ženským zpěvem) a Nu-Electro (Industrial-Electro). Dále lze najít různé kombinace jako electro-metal, electro-trance apod.

ReggaeV raných šedesátých letech začali Rastafariani na Jamajce tvořit hudbu s prvky z karibské hudby a soulu, kterou nazvali ska. Později bylo tempo ska zpomaleno a tím vzniknul nový styl nazývaný reggae. Umělci do své hudby vkládali své náboženství, globální problémy, lásku a ještě mnoho dalšího. Ještě později se z reggae vyvinul nový hudební styl nazývaný ragga, který byl více elektronický a obsahoval více skatových vokálů. Ragga a reggae byly prvními a hlavními styly, které daly vzniknout drum’n’bassu. Silně zapuštěné kořeny černé kultury z Jamajky se v dnb promítají po celou dobu jeho existence.

Disco je žánr taneční hudby, který se vyvinul v afro-americké, hispánské komunitě na konci sedmdesátých let 20. století. Mezi charakteristické znaky disco patří ustálený „four-on-the-floor“ rytmus, šestnáctinový či osminový hi-hat činel prokládaný synkopickými linkami elektrické kytary, užívání dechových nástrojů, elektrického piána. V disco skladbách se obvykle vyskytují také latinsko-americky orientované (prvky salsy, rumby, samby). Bohaté hudební pozadí zahrnující nástroje, jako je například flétna, jsou často používány pro různá instrumentální sóla. Případným dalším znakem je i příležitostné použití staccata. Mezi škálu známých disco interpretů patří například Bee Gees, Donna Summer, Jacksons, Chic či KC & The Sunshine Band. Z těch evropských je to například ABBA, Amanda Lear, Boney M.

Vyhledávací dotazy související s youtube mp3 YouTube mp3 Stahuj mp3 YouTube MP3 zdarma Youtubemp3 MP3 konvertor Mp3 download free music MP4 to MP3 Converter YouTube MP3 Converter Mac MP3 konvertor zdarma YouTube MP3 zdarma Stahuj mp3 Program na stahování z YouTube do MP3 Mp3 download free Konvertor Cc converter Stahuj MP3 z YouTube

Stahování z YouTube

14.8.2020 10:00
Zpět na uloztostahuj