Jak stáhnout a uložit video a písničky z YouTube do počítače? Můžete to udělat online a zdarma na tomto webu.

Ulož písničku / Ulož video / YouTube / Program do počítače

Náhled webu YouTube:

Jak uložit písničku z YouTube na mp3

  1. Zkopírujte odkaz na YouTube video
  2. Vložte odkaz do políčka na webu
  3. Klepněte na "Convert" a stáhněte si svou hudbu

Jak uložit video z YouTube ve formátu mp4 (videoklip)

  1. Zkopírujte odkaz na YouTube video
  2. Vložte odkaz do políčka na webu
  3. V záložce pod videem klikněte na mp4
  4. Klepněte na "Convert" a stáhněte si své video

MP3 je formát ztrátové komprese zvukových souborů. Při zachování poměrně vysoké kvality umožňuje zmenšit velikost hudebních souborů v CD kvalitě přibližně na desetinu, u mluveného slova však dává výrazně horší výsledky.Formát MP3 se stal oblíbeným při uchovávání a přehrávání hudby na počítačích, vyrábějí se stolní a přenosné přehrávače tohoto formátu. MP3 se snaží odstranit redundanci zvukového signálu na základě psychoakustického modelu. Tedy ze vstupního signálu se odeberou informace, jež člověk neslyší, nebo si je neuvědomuje. Využívá se principů časového a frekvenčního maskování.

MP4 je multimediální kontejner definovaný standardem ISO/IEC 14496-14:2003. Je také známý pod názvem MPEG-4 Part 14, jde tedy o součást standardu MPEG-4. Jako jeho základ posloužil kontejner MPEG-4 Part 12, který byl vytvořen na základě QuickTime od společnosti Apple. Představuje moderní a otevřenou alternativu k zastaralému kontejneru AVI. Oproti AVI může MP4 obsahovat menu, více titulků i zvukových stop a dokonce i 3D objekty. Umožňuje také bezproblémové streamování videa.

Historie YouTube

První video bylo na YouTube publikováno 23. dubna 2005, jednalo se o „Me at the zoo“ (Já v zoo), kde autor komentoval expozici slonů v zoologické zahradě v americkém San Diegu. Nahrávka měla 18 sekund a natočil ji a na server nahrál Jawed Karim, jeden ze zakladatelů serveru. Původně byl server zaměřen na sdílení domácích videí, postupně ale přibyly hudební videoklipy, videohry nebo filmy. Některé z obsažených videí se staly fenomény v rámci světového nebo národních internetů s velkým počtem zhlédnutí.

Od doby založení se zlepšovaly a dále zlepšují možnosti záznamových zařízení a přenosové kapacity a rychlosti sítí a s nimi roste také podporovaná kvalita videí na serveru. Průběžně se měnil a přizpůsoboval i layout a celková nabídka se stále vyvíjí a doplňuje o podporu nových technologií s vyššími technickými nároky. Toto postupné zlepšování popsal rapper Dan Bull ve svém singlu The Evolution of Online Video.

Dne 30. srpna 2017 Youtube po 12 letech změnil logo. Části názvu, ze slova „Tube“ zmizelo červené ohraničení, které se přesunulo před samotný nápis a bylo doplněno o ikonu přehrávání, i když právě tuto ikonu YouTube už používal. Změnil se ale i styl písma a také barevné schéma.[6] Designovou změnou prošel také celý web a mobilní aplikace. Přibyla také funkce „tmavé téma“ (v angličtině darkmode), které přepíná světlé části stránky na tmavé a je tedy lepší na používání v noci.

YouTube má v roce 2015 dvě miliardy přístupů denně a každou minutou uživatelé nahrají 300 hodin nových videí. YouTube je tak po internetovém vyhledávači Google druhou nejnavštěvovanější webovou službou světa. Nejsledovanějším videem všech dob je videoklip Despacito od Daddy Yankeeho a Luise Fonsiho s více než 6,6 miliardy zhlédnutími (k lednu 2020).

Program na stahování z YouTube do počítače

Na stahování videí ze serveru YouTube doporučuji program aTube Catcher. Stačí zadat URL požadovaného videa a nastavit výstupní formát. Aplikace dokáže i konvertovat videa do různých výstupních formátů jako je AVI, MPG, 3GP, MP4 nebo WMV. Kromě toho dokáže nahrávat hudbu nebo ji i streamovat. Program můžete stahnout na této stránce, po přesměrování klikněte na download.

Vyhledávací dotazy související s uložit Ulož.to mp3 hudba ulozto.cz stahuj filmy zdarma Hellspy Ulož.to cz písničky Datoid Stahuj filmy Ulož.to pro mobil FastShare Nejlepší program na stahování z YouTube Program na stahování z YouTube Jak stáhnout video Program na stahování z YouTube do MP3 Stahování z YouTube MP4 Program na stahování hudby z YouTube Jak stáhnout video z Facebooku Jak stáhnout video ze streamu

Uložit

3.5.2020 9:00
Zpět na uloztostahuj / Uložit